English (Textile Industries)
wiping rag
OBS: FIST 37-08-004.
French (Industries du textile)
torchon [masculine noun]; chiffon pour essuyer [masculine noun]; chiffon d'essuyage [masculine noun]; chiffon de nettoyage [masculine noun]
OBS: CAST 76 235.