English (Marketing)
end-use [correct]
French (Commercialisation)
utilisation finale [correct, feminine noun]; fin dernière [correct, feminine noun]; utilisation ultime [feminine noun]; utilisation dernière [feminine noun]; usage terminal [masculine noun]