English (Trade)
authorized dealer
French (Commerce)
distributeur agréé [masculine noun]; concessionnaire agréé [masculine noun]; fournisseur agréé [masculine noun]
Spanish (Comercio)
distribuidor autorizado [correct, masculine noun]