English (Electronic Commerce)
business-customer interface [correct]
French (Commerce électronique)
interface entreprise-client [correct, feminine noun]
Spanish (Comercio electrónico)
interfaz empresa-cliente [correct, feminine noun]; interfaz negocio-cliente [correct, feminine noun, Mexico]